Grafik zajęć

Wyczyść filtry »
« Luty »
« 2024-02-19 do 2024-02-25 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00
50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Bartosz Jaszczak

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

FULL BODY WORKOUT

Aneta Witek

FITNESS

50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Beata Sawalisch

FITNESS

 
50 min

TRENING OBWODOWY

Aneta Witek

FITNESS

 
50 min

FULL BODY WORKOUT

Karolina Paradowska

FITNESS

10:00
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Irmina Ziółkowska

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

AKTYWNI+

Aneta Witek

FITNESS

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata Sawalisch

FITNESS

60 min

JOGA

Irmina Ziółkowska

FITNESS

50 min

AKTYWNI+

Aneta Witek

FITNESS

45 min

BODYPUMP®

Aneta Witek

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Karolina Paradowska

FITNESS

11:00          
50 min

MOBILITY

Aleksandra Wojtyś

FITNESS

90 min

JOGA

Irmina Ziółkowska

FITNESS

12:00          
50 min

FULL BODY WORKOUT

Trener Floor

FUNKCJONALNA

 
50 min

ORGANIC KIDS 4-6 LAT

Bartosz Dąbrowski

FITNESS

16:00  
50 min

SALSATION

Katarzyna Kania

FITNESS

         
17:00
50 min

FULL BODY WORKOUT

Aleksandra Wojtyś

FITNESS

50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Aleksandra Czechowska

FITNESS

50 min

FULL BODY WORKOUT

Natalia Sieg

FITNESS

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Aleksandra Wojtyś

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

KALISTENIKA (POCZĄTKUJĄCY)

Bartosz Jaszczak

FUNKCJONALNA

 
75 min

SALSATION

Katarzyna Kania

FITNESS

       
50 min

STRETCHING

Irmina Ziółkowska

FITNESS

 
17:45  
50 min

KETTLEBELLS

Aleksandra Wojtyś

FUNKCJONALNA

         
18:00
45 min

BODYCOMBAT®

Aleksandra Wojtyś

FITNESS

50 min

FULL BODY WORKOUT

Aleksandra Czechowska

FITNESS

50 min

ZUMBA

Aneta Witek

FITNESS

45 min

BODYPUMP®

Organic Team

FITNESS

ZASTĘPSTWO

50 min

FULL BODY WORKOUT

Karolina Paradowska

FITNESS

   
     
50 min

KETTLEBELLS

Aleksandra Wojtyś

FUNKCJONALNA

50 min

KALISTENIKA

Bartosz Jaszczak

FUNKCJONALNA

50 min

ROWERY

Aleksandra Piekut

ROWEROWA

 
19:00
45 min

BODYPUMP®

Dorota Badtke-Boruta

FITNESS

60 min

CROSS

Aleksandra Czechowska

FUNKCJONALNA

45 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Aneta Witek

FITNESS

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Aleksandra Wojtyś

FITNESS

50 min

BRZUCH UDA POŚLADKI

Aneta Witek

FITNESS

   
 
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Beata Sawalisch

FITNESS

50 min

ROWERY

Bartosz Dąbrowski

ROWEROWA

   
19:30
50 min

ROWERY

Bartosz Dąbrowski

ROWEROWA

   
60 min

CROSS

Aleksandra Czechowska

FUNKCJONALNA

     
20:00
75 min

JOGA

Irmina Ziółkowska

FITNESS

50 min

BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

Natalia Sieg

FITNESS

75 min

JOGA

Irmina Ziółkowska

FITNESS

75 min

BOKS

Paweł Spryszyński

FITNESS

50 min

ZDROWIE KOBIETY

Aneta Witek

FITNESS

   
21:00  
75 min

BOKS

Paweł Spryszyński

FITNESS

         
← →
Pobierz aplikację mobilną